E-usługi publiczne dla seniorów z Podbeskidzia admin 21 sierpnia, 2024

Projekt dofinansowany ze środków rządowego programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021–2025. Edycja 2024

E-usługi publiczne dla seniorów z Podbeskidzia

Termin
realizacji

01.07.2024 – 31.12.2024

Projekt „E-usługi publiczne dla seniorów z Podbeskidzia” to inicjatywa skierowana do seniorów, którzy pragną lepiej zrozumieć i wykorzystać nowoczesne technologie w swoim codziennym życiu. W małych, kameralnych grupach uczestnicy będą uczyć się, jak bezpiecznie korzystać z e-usług publicznych, takich jak ePUAP, PUE ZUS, mObywatel oraz Internetowe Konto Pacjenta. Projekt odpowiada na potrzeby seniorów, którzy chcą zyskać pewność w załatwianiu spraw urzędowych i medycznych online, bez konieczności wychodzenia z domu. Celem jest, aby każdy uczestnik poczuł się komfortowo w cyfrowym świecie i mógł w pełni korzystać z jego możliwości.

Dzięki udziałowi w projekcie, seniorzy z Podbeskidzia zdobędą nowe umiejętności cyfrowe, które pozwolą im na samodzielne korzystanie z kluczowych e-usług publicznych. To przyczyni się do poprawy jakości ich życia, umożliwiając sprawne i bezpieczne załatwianie codziennych spraw urzędowych i medycznych online. Projekt pomoże zniwelować bariery technologiczne, dając uczestnikom większą niezależność i pewność siebie w korzystaniu z nowoczesnych narzędzi.

Karolina Jedziniak 2
W sprawie projektu prosimy o kontakt z koordynatorem pod numerem telefonu: +48 602 223 540. Koordynator dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00–16:00.
Koordynator projektu
Karolina Jedziniak
Koordynator projektu – Karolina Jedziniak
W sprawie projektu prosimy o kontakt z koordynatorem pod numerem telefonu: +48 602 223 540. Koordynator dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00–16:00.
Materiały warsztatowe
Nasi trenerzy
Agata Sznura

Posiada doświadczenie w realizacji projektów wspierających zarówno młodzież, jak i seniorów. Pracowała nad inicjatywami, które poprawiają jakość życia osób starszych, w tym nad projektem „E-senior aktywni i bezpieczni w sieci”

Natalia Dreja

Natalia jest trenerką i specjalistką w zakresie zdrowego stylu życia, posiadająca szeroką wiedzę w zakresie dietetyki i aktywności fizycznej. Ukończyła kursy z program Google, „ChatGPT”, „WordPress ”, „Zarządzanie czasem”.

Adam Łazowski

Adam Łazowski, specjalista ds. rozwoju i trener, wspiera seniorów w zdobywaniu kompetencji cyfrowych i korzystaniu z platform publicznych. Jego doświadczenie w realizacji projektów społecznych i edukacyjnych pomaga seniorom aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym i cyfrowym.

Piotr Czarnojańczyk

Ekspert ekonomii społecznej i lider projektów lokalnych, wspiera seniorów w rozwijaniu kompetencji społecznych i budowaniu relacji międzypokoleniowych. Jego doświadczenie w realizacji inicjatyw społecznych i samorządowych czyni go skutecznym trenerem senioralnym.

Skip to content